Video ile ilgili problem yaşıyorsanız lütfen önerileri takip edin : https://unutulmazfilmler.pw/hatalar
6354 Görüntülenme
Copying Beethoven – Beethoven’ı Anlamak

Copying Beethoven – Beethoven’ı Anlamak

  • IMDb Puanı 6.8
  • Yapım Yılı 2006
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi MGM
  • Film Süresi 104 dakika
8.0
Oy ortalaması: 8.0/10 - 12 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10
Senaryo Stephen J. Rivele, Christopher Wilkinson
Ödüller 2 ödül & 5 Adaylık.
Tüm sanat yaratıcılarının en büyük sorunudur: Mevcut başarıları tekrar edememek. Eğer bu yaratıcı büyük besteci Beethoven ise, bu durumun çok daha sancılı geçiyor olması şaşırtıcı olmayacaktır. İşte, bu büyük deha da, hayatının son yıllarında yeni besteler üretmek konusunda sıkıntı çekmektedir. Başarı elde eden son çalışmasının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala üzerinde çalıştığı besteyi bitirememekte ve zaten sıkıntılı olan durumuna bu, daha da çok sıkıntı eklemektedir.

Sağırlığının gittikçe artması ve buna bağlı olarak da kendini çok daha fazla yanlız hissetmesi, içinde olduğu bunalımı daha da arttırmaktadır. Bu sıkıntılı durumda, son bestesini söz verdiği tarihte bitirebilmesi için çalışmalarını kopya edecek bir kişiye ihtiyaç duyar. O kişi ise genç ve güzel Anna Holtz olacaktır.

Belki de, o çok bilindik söz yine kendini anımsatacaktır: "Her başarılı insanın arkasında bir kadın vardır"... Anna da, Beethoven ile yoldaşlık yapmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Ancak Beethoven da kolay bir kişilik değildir. Copying Beethoven - Beethoven'i Anlamak 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

28 yorum