Video ile ilgili problem yaşıyorsanız lütfen önerileri takip edin : https://unutulmazfilmler.pw/hatalar
7563 Görüntülenme
Clerks – Tezgahtarlar

Clerks – Tezgahtarlar

  • IMDb Puanı 7.8
  • Yapım Yılı 1994
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Miramax Films
  • Film Süresi 92 dakika
7.1
Oy ortalaması: 7.1/10 - 15 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10
Kategori
Yönetmen
Senaryo Kevin Smith
Ödüller 5 ödül & 10 Adaylık.
Patronu arayıp, tek çalışanı olduğu marketi pazar günü de açması gerektiğini söyleyene dek, Dante Hicks sıradan bir tatil günü planlamaktadır. Öğlen 2’de arkadaşlarıyla oynayacağı Hockey maçı tehlikeye girmiş ve kız arkadaşı tarafından sürekli okula dönmesi için beyni bulandırılırken şimdi de eski kız arkadaşı Caitlin’in evleneceği haberi yayılır.

Yandaki videocu ise Dante’nin kadim dostu sarkastik Randall’a emanettir. Randall işe sürekli geç gelir, marketi sömürür, müşterilerle kavga çıkarır ve Dante’nin başını devamlı surette belaya sokar.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi marketin hemen önünde gençlere uyuşturucu satan muhteşem ikili Jay ve Silent Bob ortalığı karıştırmaya ve tuhaf bir şekilde her durumdan galip çıkmaya devam edeceklerdir.

Yönetmen Kevin Smith’in sonradan muhteşem bir tutkal ile birbirine bağlayacağı ve yarattığı evrene View Askew adını vereceği filmler silsilesinin birincisi. Bu siyah beyaz başyapıtı hiç unutmayacaksınız, acı, hüzünlü ve gerçekten çok komik ritmini de... Clerks. - Tezgahtarlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

11 yorum