Video ile ilgili problem yaşıyorsanız lütfen önerileri takip edin : https://unutulmazfilmler.pw/hatalar
3121 Görüntülenme
Big Trouble in Little China – Küçük Çin’de Büyük Bela

Big Trouble in Little China – Küçük Çin’de Büyük Bela

  • IMDb Puanı 7.3
  • Yapım Yılı 1986
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 99 dakika
8.0
Oy ortalaması: 8.0/10 - 6 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10
Yönetmen
Senaryo Gary Goldman, David Z. Weinstein, W.D. Richter
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Bir kamyon şoförü olan Jack Burton, Çin Mahallesi’ndeki bir çetenin elinden yakın bir arkadaşının sevgilisini kurtarmak üzere maceranın içine atılır. Burton ve arkadaşının bilmedikleri bir şey vardır: Lo Pan isimli 2000 yıllık bir Çinli hayaletin de, kurtarmak istediği kızla ilgili özel planları bulunmaktadır!

Genç ve güzel avukat Gracie Law da, şans eseri iki kafadarın macerasına dahil olur ve başarısız kurtarma girişimi sırasında Lo Pan’a esir düşer. Yazgısında Lo Pan’ı yoketmenin ağır sorumluluğunu taşıyan bir tur otobüsü şoförü ve bir kaç düzine uzakdoğulu dövüşçünün de iştirakiyle, küçük macera girişimi unutulmaz bir şölene dönüşür!

John Carpenter’ın yönettiği, hatta alışılageldik şekilde müziklerini de yazdığı Küçük Çin’de Büyük Bela, 80’li yılların en müthiş filmlerinden biri olarak çoktan yerini aldı. Carpenter’ın kült oyuncusu Kurt Russel’ın başrolünde olduğu film; aksiyon, komedi, kara büyü, kızlar ve hatta romantizme kadar uzanan geniş bir yelpazede keyif dolu bir buçuk saat sunuyor. Big Trouble in Little China - Küçük Çin'de Büyük Bela 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

11 yorum